návštěvní kniha => <= návštěvní kniha


Únor 2010
Záhlaví

9. února 2010 v 17:32 Grafika

Bora Bora - dovolená

9. února 2010 v 17:28 OstatníNo není tam nádherně?


8. února 2010

8. února 2010 v 20:03 Deníček
Milý deníčku,

dneska jsem měla Den D(ebil)!Měla jsem dnes jako každé jiné pondělí TPP (vaření), to bylo v celku o.k. (zcela výjmečně)Je to neuvěřitelné, já vííím!No, ale co pak nastalo. Měla jsem to hnusné psaní na stroji a tu krávu Machálkovů Miriam!Mně tento předmět jako takto baví, ale po dnešku se mi totálně, ale totálně zhnusil!Měli jsme psát Příkaz. Všechno nám pěkně vysvětlila, já si vše pečlivě zapsala, ale když jsme měli začít přepisovat dopis na stroji, tak nastal kámen úrazů: furt se mi něco kurvilo (slušně řečeno-samozřejmě)!Popsala jsem devět papírů z každé strany a nenapsala jsem to za hodinu a půl vůbec dobře, tudíž jsem dostala kouli. Šíleně mně zdrbala a dělala jako bych já celé hodiny nic nedělala, flákala se, dělala v hodinách bordel atd. Copak to je normální?Fakt zabít málo.
Po psaní na stroji jsem šla na ajinu, do které jsem došla o čtvrt hodiny později, protože (důvod nahoře), už mě chtěla ZAS zapisovat do třídnice můra jedna pelešivá.Naštěstí Den D(ebil) ve škole konečně skončil a mně čekal miláček u schodů (jako vždy). To jsem byla konečně za ten den opravdu šťastná. Přiznávám, že jsem byla na Davču taky trošku drzá a rýpala si, ale kdybych neměla, tak krásný den, tak si dáme už u schudů, a ne až u nás doma! Nakonec jsme šli na nákupy, na kterých jsem se perfektně odreagovala. Když jsme došli domů, rozloučila jsem se s prckem a on šel na intrsmutek a depka padá zpětPo páté jsem udělala bramborový guláš, který všem chutnal. Potom se dívala na TV a prcek napsal, že je na ICQ, tak jsem za ním letěla a začala tedy psát i deníček.
Jsem znovu nasraná (nový poznatek)-prozměnu můj "milý" otec


Zabit málo ne jednoho člověka!

Láska v dáli

2. února 2010 v 17:45 Básničky
Je mi smutno, když mi chybíš, proto tuto báseň píši. Tímto říci ti chci, že políbit tvou líci, je to, co cítím. Ale teď? - Kde jsi a kde tě mám? Bydlíš kdesi v dáli a cítit tě prý nemám. Alespoň na dálku vím, že láska to je, ikdyž daleká, stále u mne převládá! Co ty? Vzpomeneš si také? Vzpomeneš si na mne?
Petr v únoru, Petr v červnu

2. února 2010 v 16:39 K zamyšlení
Nyní se podívejte na kalendář: všimněte si, že 22. února 2010 má Petr svátek, teď se podívejte na 29. června, kde má svátek Petr a Pavel. Proč dávají do kalnedáře dvě stejná jména, když je tolik jmen, které v ČR lidé nosí a přesto nemají jmeniny v kalendáři??!!??

Jména, která se v kalendáři prozatím nevyskytují:
 • Muchlina
 • Tobiáš
 • Andělín
 • Matyáš
 • Vanessa
 • Nicolas
 • Rozálie
 • Denis
 • Sebastian
 • Ella
 • Amélie

Respekt u mistra na praxi?

2. února 2010 v 8:58 K zamyšlení
V pondělí (včera) jsem měla praxi a zjistila jsem, že náš mistr na TPP (vaření) nadává. Na jednu stranu jsem se mu ani nějak moc nedivila, ale na druhou stranu, proč musí nadávat sprostě? Vždyť je mezi "děckama". Kluci totiž spálili bešamel, protože od něj odešli a mistr jenom: "Kurva, piča, od toho nemůžete odejít, aj kdyby ste se posrat měli!" Copak je toto úplně normální chování? Nevím proč ho mají všecí tak rádi, ale já ho přímo nesnáším!

2. února 2010

2. února 2010 v 8:48 Deníček
Milý deníčku,

dnes mám až na deset ve škole a už jsem nemohla spat, tak jsem se rozhodla napsat si deníček. Nevím který den, asi včerejšek.
Měla jsem nultou hodinu ->TPP (vaření),takže takové volnější dopoledne. Jen mě zarazilo, že náš mistr se nějak roznadával! (viz rubrika K zamyšlení). Potom jsem šla na "vinaře" kde mám šílené psaní na strojiTo bylo celkem v klidu až na to, že jsem musela přepisovat celou složku až od září, ale tak dobré, dala mi 1 :-). Po skončení psaní na stroji jsem měla anglinu -> šíleně nudnou! Opět jsem téměř nic nedělalaJen málo kdy jsem něco postřehla a chytla se. Co byste také chtěli, když anglina=hodina spaní?A už zvonilo! Miláček mě už čekal u schodů a šli jsme spolu domů, teda já domů a Davčík na intr.
Já došla domů a něco málo se poučila, poté šla k počítači, napsala Davidovi, on se náhle ukázal na ICQ a domluvili jsme se, že půjdem nakupovat jak my říkáme do "penisu" -> Penny Parket. Vychovatelku mu to naštěstí dovolila. Na zpáteční cestě jsme se pěkně procházeli po městě a občas vybírali i spodní prádlo. Než jsme se nadáli, byli jsme na křižovatce, kde se obvykle loučímeJe to hrozné loučit se s někým, koho tak milujete!!! Tím pro mně v podstatě den skončil, protože jsem už Davida neviděla, jen jsme se prozvonili a vlastně tím pádem šli do hajan.